درباره ما

hr

شرکت ما در زمینه خرید و فروش ملک در کشور ترکیه شهر استانبول فعالیت می کند.ما به مشتریان مستقیما بهترین و معتبرترین پروژه های ساختمانی در مناطق آسیایی و اروپایی  استانبول را معرفی می کنیم و افراد با اخذ تخفیفات ویژه شرکت خرید دلخواه خود را انجام خواهند داد.تیم مشاوران ما آماده ارائه خدمات و اطلاعات مفید جهت اقامت ، اخذ شهروندی ، تحصیل و دیگر موارد به مشتریان محترم می باشند. از آنجایی که شهر استانبول به علت حجم بالای سرمایه گذاری شرکت های انبوه ساز ترک و بین المللی حق انتخاب زیادی در تنوع املاک از نظر قیمت و امکانات در اختیار خریداران قرار می دهند ما بهترین راهنما و مشاور در این مسیر هستیم.

ارزش‌های ما

hr
ما معتقدیم که بهترین تبلیغ برای ما مشتریانی هستند که از خدمات ما رضایت داشته باشند و معرف تلاش و تضمین اعتماد به ما شوند. سعی ما بر این است که علاوه بر گسترش کارمان سطح ارائه خدمات به مشتریانمان را نیز بالا ببریم.

خرید ملک

توانایی بالا

شرکت ترکیه آی لایف به همراه شریک تجاری ترک موفق به انعقاد قرارداد نمایندگی رسمی فروش به طور مستقیم با شرکت های سازنده گردیده است ، در نتیجه با اطمینان و آسودگی خاطر خرید کنید.

شهروندی

اخذ شهروندی

تیم ما بهترین مشاوره در زمینه اخذ شهروندی از روش های مختلف مانند خرید ملک به ارزش  دویست و پنجاه هزار دلار در استانبول ، ثبت شرکت ، اقامت کاری و ملکی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اقامت

اقامت یک ساله

اخذ اقامت یک ساله و تمدید آن از طریق خرید ملک ، اجاره ملک ، ثبت شرکت ، ثبت نام  کلاس های تومر و دانشگاهی خود را به ما بسپارید تا با خیالی آسوده کارت کیملیک خود را دریافت نمایید.

تحصیل

مدارس و دانشگاه

با خاطری آسوده جهت مشاوره تحصیلی فرزندان خود در استانبول با تیم تخصصی ما تماس بگیرید.مراحل دنکلیک مدارک تحصیلی ، ترجمه کارنامه و مدارک تحصیلی و دانشگاهی را از ما بپرسید.

ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت

جهت ثبت شرکت در استانبول و اخذ چالش مایزین (مجوز کاری و ویزای کار) با تیم ترکیه آی لایف تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی ما برخوردار شوید.هرگز بدون مشورت دقیق اقدام به ثبت شرکت نکنید.

مشاوره

مشاوره و راهنمایی

ما به همراه شرکای ترک و تیم حقوقی با اطلاع از کم و کیف قوانین ترکیه ، شهروندی ، اقامت ، پذیرش دانشگاه ، ثبت شرکت ، تحصیل در مدارس دولتی و غیرانتفاعی مشاوره رایگان به شما ارائه می نماییم.

ما در هر پروژه‌ای در کنار شما هستیم

فقط کافیه که پروژه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در کلیه مراحل کنار شما هستیم.

با ما تماس بگیرید